واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض

واکنش الحشد الشعبی به تحریم آمریکا علیه فالح الفیاض

ستاد اطلاع رسانی سازمان الحشد الشعبی عراق جمعه شب به اقدام دولت آمریکا در تحریم «فالح الفیاض» رئیس این سازمان واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، ستاد اطلاع رسانی سازمان الحشد الشعبی عراق جمعه شب در توییتی نوشت: ما به دوست شهدا، استاد فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی که به بزرگوارانی که دولت آمریکا آنها را دشمن می داند، پیوست، تبریک می گوییم.


به نوشته پایگاه ناس، ستاد اطلاع رسانی الحشد الشعبی توییت خود را با قراردادن هشتگ "#قادتنا_یرهبون_امریکا" (فرماندهان ما آمریکا را وحشت زده می کنند) به پایان برده است.


سازمان الحشد الشعبی عراق یک نهاد رسمی و قانونی و زیر مجموعه فرماندهی کل نیروهای مسلح عراق است اما دولت در حال خروج ترامپ در آخرین روزهای خود هم از دشمنی با جبهه مقابله کننده با تروریست‌هایِ دست نشانده کوتاه نیامد و جمعه شب فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق را در فهرست تحریم خود قرار داد.


دفتر کنترل دارایی‌ های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا جمعه شب اعلام کرد که «فالح الفیاض» را در فهرست تحریم خود قرار داده است.


فالح الفیاض رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق تاکنون بارها خواهان خروج نیروهای بیگانه و در صدر آنها نیروهای آمریکایی از عراق بر اساس مصوبه پارلمان عراق در این زمینه شده است.


نیروهای اشغالگر آمریکایی از سال ۲۰۰۳ میلادی در عراق مستقر هستند که بزرگترین پایگاه آنها عین الاسد در استان الانبار در غرب این کشور است.


مسئولان و مردم عراق در مناسبت های مختلف بر لزوم خروج نیروهای آمریکایی از کشورشان در راستای اجرای مصوبه پارلمان در این زمینه تاکید کرده اند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران