ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی

ممانعت نظامیان صهیونیستی از ورود نمازگزاران به مسجدالاقصی

نیروهای رژیم صهیونیستی هزاران نمازگزار فلسطینی را از ادای نماز جمعه در مسجدالاقصی منع کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از پایگاه خبری سمانیوز، نظامیان رژیم صهیونیستی روز جمعه، ۲۶ دی به بهانه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مانع ورود هزاران فلسطینی برای ادای نماز جمعه به مسجدالاقصی شدند.


به گفته شاهدان عینی، نظامیان اسرائیلی تنها برای اهالی منطقه قدیمی قدس اشغالی که مسجدالاقصی در آن واقع شده است، اجازه ورود به این مسجد را داده‌اند.


این اقدام به بهانه پیشگیری از کرونا و تعطیلی اماکن عمومی انجام شد که مانع از رسیدن هزاران نمازگزار به این مسجد برای اقامه نماز جمعه شد.


نیروهای ویژه و نظامیان رژیم صهیونیستی در خیابان‌های مجاور بخش قدیمی بیت‌المقدس مستقر و با قرار دادن موانع آهنین در ورودی‌های مسجدالاقصی مانع از ورود نمازگزاران شدند. همچنین جرایم مالی علیه فلسطینی‌ها به بهانه نقض پروتکل‌های بهداشتی کرونا وضع کردند.


هر هفته معمولاً بیش از ۱۰ هزار نفر نماز جمعه را در مسجدالاقصی ادا می‌کردند.


ممانعت از ادای نماز جمعه در مسجدالاقصی در حالی انجام می‌شود که نظامیان رژیم اسرائیل به صدها شهرک‌نشین صهیونیست اجازه ورود به مسجدالاقصی را در میان تدابیر امنیتی شدید داده‌اند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران