حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه

حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه در تجاوزی جدید محور جنوبی نوار غزه را هدف حملات هوایی قرار دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، رژیم صهیونیستی تجاوز نظامی جدیدی را علیه نوار غزه انجام داد. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه مناطقی در محور جنوبی نوار غزه را هدف حملات هوایی قرار دادند.


بر اساس این گزارش، صهیونیست‌ها شرق رفح واقع در محور جنوبی نوار غزه را بمباران کردند. این در حالی است که مناطقی دیگر در همین محور نیز هدف حملات هوایی گسترده قرار گرفته است. تاکنون گزارشی در خصوص تلفات احتمالی این حملات منتشر نشده است.


این حملات در حالی انجام شد که روز گذشته صهیونیست‌ها رزمایش نظامی جدیدی را در اطراف غزه آغاز کردند. بگفته منابع امنیتی ،  ارتش رژیم صهیونیستی این مانور را در اطراف شهرهای عسقلان و اوفکیم در شمال و شرق نوار غزه آغاز کرده است. طبق اعلام سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی، این مانور تا عصر روز سه شنبه ( 30 دی ماه) ادامه دارد.


پیش از این نیز روزنامه معاریو گزارش داد که برای نخستین بار بعد از امضای توافقنامه سازش میان تل‌آویو و ابوظبی، یک رزمایش هوایی مشترک میان آنها برگزار خواهد شد. این رزمایش هوایی مشترک به صورت آشکار و علنی در یونان برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران