۱۰ میلیارد ریال کمک مردمی در ستاد بازسازی عتبات عالیات کردستان جمع‌آوری شد

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات کردستان از جمع‌آوری یک ‌میلیارد تومان کمک‌های مردمی در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات در جلسه مدیران استانی و تقدیر از فعالان ستاد بازسای عتبات عالیات استان که با حضور نماینده ولی فقیه در کردستان در کتابخانه امام خامنه‌ای این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: امسال با توجه به شرایط کرونایی نتوانستیم این مراسم را همانند سال گذشته با حضور مسئولان و مهمانان کشوری برگزار کنیم.


وی با بیان اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، نشانه‌ای از محبت مردم ولایتمدار نسبت به ساحت پاکان و برگزیدگان الهی است افزود: این ستاد از حدود دو دهه گذشته با تدبیر و تلاش شهید سلیمانی تشکیل و اکنون به سازمان مردم نهاد گسترده تبدیل شده است.


مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کردستان با بیان اینکه دشمنان از تشکیل این ستاد بغض داشته و نگران هستند، تصریح کرد: از اینکه هم‌اکنون کشور عراق به مرکز و عمق استراتژیک نظام مقدس جمهوری اسلامی تبدیل شده، حاصل تلاش و مجاهدت‌های شهید سلیمانی است.


وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون صحن حضرت زهرا(س) در نجف با 220 هزار متر مربع وسعت در چند طبقه و صحن عقیله بنی هاشم(س) در کربلی معلی با 60 هزار متر مربع از بزرگترین پروژه جهان و وسیع‌ترین اماکن مذهبی است؛ خاطر نشان کرد: ستاد باسازی عتبات از هفت سال گذشته فعالیت خود را آغاز کرده و علی‌رغم کمبود مکان و امکانات در تمام شهرستان‌ها فعال هستیم.


مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کردستان اعلام کرد: در طول این چند سال اخیر بیش از یک میلیارد تومان نذورات و هدایای مردمی در استان کردستان برای این ستاد جمع‌آوری شده که قابل تقدیر است.


وی ابراز داشت: خوشبختانه مردم ولایتمدار استان کردستان در بخش جمع‌آوری کمک‌های مردمی، اعزام ‌نفرات به اربعین همکاری و مشارکت خوبی داشته و موکب‌های این دیار در کشور حرف برای گفتن دارند.


سادات با ذکر اینکه ستاد بازسازی عتبات عالیات آبرویی برای استان محسوب می‌شود، اظهار کرد: امیدوارم همواره با حمایت مسئولان بتوانیم برنامه‌های این ستاد را در کردستان به نحو احسن پیش برده و خدمتگزاران خوبی برای زائران باشیم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران