مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد

مرکز رشد و نوآوری حوزه افتتاح شد

مرکز نوآوری و رشد حوزه علمیه در قم با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه و دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فنآوری ریاست جمهوری، پیش از ظهر امروز افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، ساختمان مرکزی فناوری و رشد (حجره نوآوری)  پیش از ظهر امروز با حضور و آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه و دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فنآوری ریاست جمهوری افتتاح شد.


در ادامه فاز ٢ پلتفرم پخش زنده دروس مدرسه فقاهت (شرکت صدای بهار) رونمایی و سپس تفاهمنامه تاسیس پردیس خلاقیت و نوآوری جهان اسلام امضاء شد و دکتر ستاری از بخش های مختلف این مرکز بازید کرد.


دکتر جوادی مدیر مدرسه فقاهت در این مراسم اظهارداشت: الان ۶۰ درس از بزرگان و مراجع تقلید در این سامانه به صورت زنده درحال اجرا است که از جمله درس خارج حضرت آیت الله سبحانی است.


مدیر مدرسه فقاهت افزود: درس های علما علاوه بر پخش زنده، آرشیو وصوت و متن این درسها همراه با ایجاد مفاهیم جدید نیز در این سامانه برای استفاده بهینه طلاب هم نگه داری و صورت می گیرد.


وی بیان داشت: در تلاش هستیم تقریر نویسی هم را اضافه کنیم تا به سمت کارهای بزرگتری قدم برداریم.


جوادی اظهار داشت: در این مدت به لحاظ آماری ۳۳۲ درس،  ۶۸ هزار جلسه تقریر نویسی در مدرسه فقهاهت صورت گرفته است.


مدیر مدرسه فقاهت گفت: در این عرصه به خوبی توانسته ایم از هوش مصنوعی کمک گیریم و به خوبی هم اثرگذار باشیم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران