تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

تاکید کویت بر مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

رئیس پارلمان کویت در سخنانی بار دیگر بر مخالفت کشورش با هرگونه عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «مرزوق الغانم» رئیس پارلمان کویت با «جبرئیل رجوب» دبیر کمیته مرکزی جنبش فتح دیدار و گفتگو کرد. دو طرف در جریان این دیدار در خصوص آخرین تحولات فلسطین بحث و تبادل نظر کردند.


بر اساس این گزارش، رئیس پارلمان کویت در این دیدار تأکید کرد: ما همچنان به حمایت از فلسطین ادامه می‌دهیم و معتقدیم که اشغالگری در اراضی فلسطینیان باید پایان یابد.


وی همچنین یادآور شد: کویت از وحدت ملی و آشتی ملی در فلسطین استقبال می‌کند.


الغانم عنوان کرد: موضع کویت در مخالفت با عادی سازی روابط با اسرائیل ثابت است؛ ما وارد مرحله عادی سازی روابط با تل آویو نخواهیم شد. پیشتر نیز موضع خود در این زمینه را اعلام کرده بودیم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران