تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام

تصویری از اولین زیارت اربعین بعد از صدام

«صدام حسین» رییس جمهور بعثی عراق برای زیارت حرم امام حسین (ع) ممنوعیت و محدودیت‌هایی اعمال می‌کرد. تصویری از اولین زیارت اربعین شیعیان عراق پس از سقوط او منتشر شده است.  

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «صدام حسین»، رییس جمهور رژیم بعث عراق برای زیارت حرم امام حسین (ع) ممنوعیت و محدودیت‌هایی اعمال می‌کرد. تصویری از اولین زیارت اربعین شیعیان عراق پس از سقوط او منتشر شده است.  


یک کاربر با انتشار تصویری از نخستین زیارت اربعین شیعیان عراقی پس از سقوط رژیم بعثی در توییتی نوشت: از سال ۱۹۷۷ میلادی رفتن به زیارت اربعین ممنوع بوده است. گفته می‌شود که در سال ۲۰۰۳ میلادی جمعیتی بالغ بر ۲ میلیون نفر در زیارت اربعین شرکت کردند.


| شناسه مطلب: 104682
اربعینمطالب مرتبط

نظرات کاربران