آمادگی فرودگاه خرم‌آباد برای پروازهای عتبات عالیات

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس از آمادگی فرودگاه خرم‌آباد برای پروازهای عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، مهرداد ویسکرمی روز دوشنبه (6 بهمن‌ماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه در حال حاضر اقدامات خوبی برای توسعه فرودگاه خرم‌آباد انجام شده است، گفت: مسائل پروژه عمرانی فرودگاه با مشارکت قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) حل شده است و پس از تأمین اعتبار لازم تا بهار سال ۱۴۰۰ به پایان می‌رسد.


وی بیان کرد: فرودگاه خرم‌آباد آمادگی کامل را برای برقراری پروازهای عتبات عالیات را دارد و زائرین می‌توانند پروازهای خود را از این فرودگاه انجام دهند.


نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس ادامه داد: هواپیماهای سبک گردشی و کوچک می‌تواند نقاط مختلف استان را به هم وصل کند و در بخش توریست و گردشگری می‌تواند مؤثر باشد.


وی تصریح کرد: قرار است ایستگاه راه‌آهن نزدیک فرودگاه خرم‌آباد باشد که ارتباط بین راه‌آهن و جاده آزادراه و فرودگاه برقرار می‌شود و اگر منطقه پارسیلون به‌عنوان منطقه ویژه اقتصادی مشخص شود می‌تواند در توسعه استان و شهرستان خرم‌آباد بسیار مؤثر و مفید باشد.


ویسکرمی اضافه کرد: امیدواریم که فرودگاه خرم‌آباد ارتباط استان را با خارج از کشور به‌راحتی برقرار کند و در درون استان با هواپیماهای سبک ارتباط بین سایر نقاط استان با مرکز استان برقرار شود و با هزینه بسیار کمتری بتوانیم پرواز هوایی بسیار مفیدی داشته باشیم.


 


| شناسه مطلب: 104733
عتبات فرودگاهمطالب مرتبط

نظرات کاربران