پیام تسلیت سرپرست حجاج ایرانی در پی درگذشت حجت‌الاسلام مظلومی

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با صدور پیامی درگذشت عالم فرزانه حجت الاسلام سیدجواد مظلومی را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت‌الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی با صدور پیامی درگذشت عالم فرزانه حجت الاسلام سیدجواد مظلومی را تسلیت گفتند.


متن پیام بدین شرح است:


 


هو الحی القیوم
الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَلَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ ۗ وَکَفَىٰ بِاللَّهِ حَسِیبًا (أحزاب ۳۹)
خداوند رئوف روح عبدصالح و دانشمند بسیجی و مبلغ مخلص دین جناب حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد مظلومی طاب ثراه را در منزلگاه عند ربهم پذیرا شد. 
ایشان عالمی پارسا، آگاه به زمان و نیازهای آن، مسلط به لوازم حوار و دلداده معصومین علیهم السلام و خادم القرآن بود.کلاس های درس او، تلاش نورانیش در مراکز  علوم و معارف اسلامی نور و فضای مجازی و نقش آفرینی در خدمت صادقانه به ضیوف الرحمان و زائران أعتاب مقدسه و تبلیغات بین المللی دین هر کدام ذخیره گرانسنگی است که خواستگاه الطاف الهی است. 
اینجانب با قلبی حزن آلود این ضایعه سنگین را به امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری مدظله ، حوزه های علمیه، مراجع عظام تقلید خانواده مکرم، والدین ،فرزندان، همکاران بعثه و سازمان، دوستان و مردم ولایتمدار زنجان تسلیت می گویم و رحمت و رضوان الهی را بر این روحانی فرهیخته از خداوند بزرگ خواهانم.
سید عبد الفتاح نواب


نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت
نظرات کاربران