ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی

ادامه پیام های تسلیت مسئولین و شخصیت های کشورمان در پی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی

درپی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مظلومی معاون امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری شخصیت ها و مسئولان کشورمان پیام های تسلیت جداگانه ، برای همدردی با داغداران صادر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج؛ ارسال پیام های تسلیت در پی درگذشت  حجت الاسلام والمسلمین مظلومی معاون امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری همچنان ادامه دارد. بخشی از این پیام ها بدین شرح است:


 


**پیام تسلیت آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت حجت الاسلام مظلومی:


بسم الله الرحمن الرحیم


انالله و اناالیه راجعون


درگذشت خادم برجسته قرآن کریم حجت الاسلام والمسلمین سید جواد مظلومی رضوان الله تعالی علیه، موجب تأسف و تأثر اینجانب گردید.


این شخصیت متدین، متین و فاضل علاوه بر حضور پر ثمر در بعثه مقام معظم رهبری دامت برکاته، سال‌ها در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی تلاش‌های ارجمندی داشتند که مطمئناً باقیات الصالحاتی برای آن مرحوم خواهد بود، رضوان الله تعالی علیه.


اینجانب فقدان ایشان را به روحانیت معزز، همکاران و همه ارادتمندان بویژه خانواده مکرم و سایر بستگان محترم ایشان تسلیت می گویم و ضمن طلب علو درجات و آرزوی رحمت واسعه الهی برای آن فقید سعید، ازخداوند متعال برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.


صادق آملی لاریجانی


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام


 


**پیام تسلیت دکترعلی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت درپی درگذشت حجت الاسلام مظلومی


«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ»


وَ اَلْعُلَمَاءُ بَاقُونَ مَا بَقِیَ اَلدَّهْرُ، أَعْیَانُهُمْ مَفْقُودَةٌ وَ امثالُهُمْ فِی اَلْقُلُوبِ مَوْجُودَةٌ


بیت مکرم حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر حاج سید جواد مظلومی


سلام علیکم


ضایعه ارتحال عالم ربانی، شخصیتی بارز در علم و اخلاق که عمر با برکت خود را مصروف خدمت به دین با بهره گیری از دانش روز و تدریس علوم و معارف نورانی اسلام و اهل بیت علیهم السلام و نقش آفرینی در خدمت صادقانه به ضیوف الرحمان و اعتاب مقدسه نموده و منشأ خدمات شایانی به قرآن و عترت و معنویت بوده است، را محضر امام عصر عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و مقام معظم رهبری مدظله و نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و خاندان مکرم و همه دوستان و ارادتمندان وی، روحانیون مداحان، مدیران و همکاران بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند سبحان برای آن فقید سعید رضوان الهی و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.


 


**پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) در پی درگذشت حجت الاسلام مظلومی


بسم الله الرحمن الرحیم


هنوز در حزن از دست دادن صدیق گرامی «مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی روحانی» بودیم که خبر فقدان عزیزی دیگر در حوزه حج، زیارت و تبلیغ بین‌المللی، اندوه ما را تازه ساخت.


«حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سید جواد مظلومی» روحانی خدوم، مخلص، فاضل و پر تلاشی بود که در عرصه‌های مختلف تبلیغی و فرهنگی، منشأ آثار و برکات محسوب می‌شد و اکنون در غـمِ درگذشتش عزاداریم.


آن عزیز چه در زمانی که در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در زمینه روزآمد کردن دسترسی به معارف قرآن و عترت تلاش می‌کرد، چه وقتی که در حوزه حج و زیارت - از جمله خدمت کوتاه در معاونت بین الملل بعثه مقام معظم رهبری - خدمتگزار زوار حرمین شریفین و عتبات عالیات بود، چه در فعالیت‌های مرتبط با پیروان و محبان اهل بیت(ع) در کشورهای جنوب شرق آسیا، و چه در زمینه‌های مختلف دینی و اجتماعی دیگر، باقیات صالحاتی غبطه برانگیز از خود بر جای گذاشت.


این مصیبت جبران‌ناپذیر را به همه همکاران و دوستداران آن فقید سعید، بویژه خانواده گرانقدر ایشان و نیز برادر گرامی جناب حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده محترم ولی فقیه در امور حج و زیارت تسلیت عرض نموده، برای آن روحانی دلداده اهل بیت علیهم السلام حشر با موالیانش و برای بازماندگان، صبر و سلوان مسألت دارم.


إنا لله و إنا إلیه راجعون


رضا رمضانی


دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت (علیهم ‌السلام)


 


**پیام تسلیت حجت‌الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پی درگذشت حجت‌الاسلام مظلومی


انا لله و انا الیه راجعون


خبر درگذشت عالم فاضل، حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید جواد مظلومی (رضوان الله تعالی علیه)، موجب افسوس بسیار و تألم خاطر اینجانب شد.


ایشان در طول عمر با برکت خود، تلاش‌های بسیاری برای نشر علوم دینی داشتند؛ اما مشخصاً با ابتکار بهره‌گیری از دانش‌ نوین علوم کامپیوتری به منظور انتقال علوم و مفاهیم دینی، مسیر جدیدی را در گسترش علوم اسلامی ایجاد کردند که یقیناً تا سال‌های سال، حوزویان و عموم مردم از برکات آن بهره‌مند خواهند شد.


 


اینجانب، درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید جواد مظلومی را به خدمت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، خانواده محترمشان و همه شاگردان و دوست‌داران ایشان تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال علو درجات این عالم مجاهد و برای بازماندگان صبر و اجری جزیل را خواستارم.


 


**پیام تسلیت دکتر سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت درگذشت حجت‌ الاسلام ‌والمسلمین مظلومی


بسم الله الرحمن الرحیم


انا لله و انا الیه راجعون


درگذشت عالم بزرگوار و روحانی فرهیخته جناب حجت الاسلام والمسلمین سیدجواد مظلومی موجب تاثر و تالم فراوان گردید. این عالم پارسا با حضور موثر در صحنه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اجتماعی و به خصوص قرآنی کشور، در طول عمر با برکت خود منشاء خدمات ارزنده‌ای بودند و نام بسیار نیکی از خود برجا گذاشتند.


معاونت بین الملل بعثه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، دبیر کمیته دین و جامعه اطلاعاتی کمیسیون حوزوی شورای عالی انقلاب فرهنگی، همکاری با بخش حدیث مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، همکاری در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، عضویت در دوره اول شورای عالی فضای مجازی، همکاری در تولید نرم‌افزارهای «نورالجنان»، «جامع‌الاحادیث» که به همین دلیل نیز توسط مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌عنوان خادم‌ القرآن انتخاب شد، بخشی از خدمات ارزشمند آن مرحوم بود.


حجت الاسلام و المسلمین مظلومی از ارادتمندان و محبان مخلص اهلبیت عصمت و طهارت علیهم السلام، بود که در راه ‌ترویج و نشر فضایل و مناقب ائمه اطهار علیهم السلام تلاش کوشش فراوان داشت.


بی شک فقدان این خادم‌القرآن و اندیشمند متواضع و متخلق به اخلاق اسلامی که در راه اعتلای اسلام، انقلاب و قرآن تلاش و مجاهدت فراوان کردند، ضایعه‌ای بزرگ و جبران نشدنی است.


اینجانب فقدان این عالم وارسته را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، حوزه‌های علمیه و خانواده معزز و محترم آن مرحوم و همه علاقمندان و دوستداران ایشان تسلیت عرض می‌کنم و برای آن روحانی مجاهد از درگاه خداوند متعال علو درجات و همجواری روح مطهرش با شهدا، صدیقین و اولیاء الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.


 سعید رضا عاملی


دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی


 


**پیام تسلیت آیت الله احمد مبلغی عضو خبرگان رهبری در پی درگذشت معاون امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری


بسم الله الرحمن الرحیمب


 انا لله وانا الیه راجعون


 خبر درگذشت روحانی فاضل، پرکار،  فداکار، نجیب و صادق حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید جواد مظلومی رحمة الله علیه  خبری  اندوه بار و غم انگیز است.


اخلاق و سلوک متوازن او به وی شخصیتی  منطقی و دلپذیر، و چهره آرام و متواضعش به او وقاری معنوی، و تعاملات بی ادعا ولی جدی و آمیخته با پر کاری به او جایگاه یک مدیر جهادی و انقلابی موفق، و فعالیت های ممتد و متنوع علمیش به او کارنامه ای درخشان و درس آموز بخشیده بود.


اینجانب این مصیبت را به مقام معظم رهبری، مراجع معظم تقلید، خانواده محترم آن مرحوم و دوستان ایشان به ویژه همکارانشان در بعثه مقام معظم رهبری در حج  تسلیت عرض می کنم و برای شادی روح آن مرحوم از خداوند طلب مغفرت و رحمت مسئلت می نمایم.


 احمد مبلغی


 


**پیام تسلیت محمد حسین بهرامی رئیس مرکز نور در پی ارتحال حجت‌الاسلام والمسلمین مظلومی


بسم الله الرحمن الرحیم


انا لله و انا الیه راجعون


ارتحال اندیشمند فرزانه و همکار گرانقدر حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حاج سید جواد مظلومی موجب اندوه و تأثر فراوان گردید.


آن بزرگوار در طی سالیان خدمت به ساحت علوم اهل‌بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و سایر مراکز تبلیغ دینی با تلاش وصف‌ناپذیر باقیات الصالحاتی از خود به جای گذاشتند که تا حشر همچنان بر حسناتشان خواهد افزود و از بانیان شجره طیبه‌ای بودند که به اذن الهی شاخ و برگ آن سر به آسمانها کشیده و ثمرات مبارک آن پیوسته دانش افزای پژوهندگان علوم ربانی خواهد بود.


اینجانب به نمایندگی از همکاران مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی این ضایعه جانگداز را به محضر حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهبر معظم انقلاب مد ظله العالی و علاقمندان و بازماندگان معزز ایشان تسلیت عرض می‌نمایم.


طوبی له و حسن مآب


رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)


محمد حسین بهرامی
مطالب مرتبط

نظرات کاربران