عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد

عمان ورود مسافر از ۱۰ کشور را به حالت تعلیق درآورد

 سلطان نشین عمان برای مقابله با کرونا ورود مسافر از ۱۰ کشور از جمله سودان، لبنان، برزیل و آفریقای جنوبی را به مدت ۱۵ روز به حال تعلیق در آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، عمان از شهروندان و افراد مقیم این کشور خواست از مسافرت بجز در موارد بسیار ضروری، خودداری کنند.


کمیته عالی مقابله با «کووید ۱۹» اعلام کرد: ورود افراد از کشورهای سودان، لبنان، برزیل، آفریقای جنوبی، نیجریه، تانزانیا، غنا، اتیوپی، گینه و سیرالئون را از ۲۵ فوریه (۷ اسفند) به مدت ۱۵ روز تعلیق کرده است.


ویروس کرونا اواسط ماه دسامبر ۲۰۱۹ میلادی (۲۴ اذر ۱۳۹۸) در شهر ووهان واقع در مرکز چین گزارش شد، ابتدا از این بیماری به عنوان ذات الریه نام برده می شد اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۳۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی (۹ دی ماه ۹۸) به صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اعلام کرد.


«تدروس آدهانوم» مدیرکل سازمان جهانی بهداشت روز چهارشنبه ۲۱ اسفندماه ۹۸ در کنفرانسی تاکید کرد: اگرچه واژه «همه‌گیر» (pandemic) به دلیل حساسیتی که دارد نباید بدون دقت مورد استفاده قرار گیرد اما ارزیابی‌های این سازمان ویروس کرونا را «همه‌گیر جهانی» شناسایی و اعلام می‌کند.


| شناسه مطلب: 105156
عمان کرونامطالب مرتبط

نظرات کاربران