وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد

وبینار علمی اعتکاف، معنویت و اخلاق برگزار شد

وبینار علمی اعتکاف «معنویت و اخلاق» با سخنرانی آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، وبینار علمی اعتکاف «معنویت و اخلاق» روزسه شنبه (5 اسفندماه) با سخنرانی آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه در حرم حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.


در این وبینار آیت الله اعرافی مدیر حوزه علمیه با اشاره به فرا رسیدن ایام البیض گفت: سنت بزرگ اعتکاف در عصر انقلاب چنان شکوه و عظمتی پیدا کرد که در بیانیه گام دوم نیز جایگاه یافت و قرار گرفتن واژه دلربا و زیبای اعتکاف در این بیانیه نشان از تقدیر از این حرکت بزرگ است.


مدیر حوزه علمیه اظهار داشت: عبادت با حیات بشر گره خورده و از آغاز زیست بشر در این کره خاکی در وجود انسان بوده است و انسان همواره تعلقی به عالم قدس را در وجود خود دارد.


در ادامه این جلسه حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین فلاح زاده رئیس مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی حوزه علمیه قم و دبیر علمی همایش با اشاره به حمایت رهبر معظم انقلاب از اعتکاف گفت: در سال های گذشته اعتکاف گسترش چشمگیری داشته و این امر مرهون حمایت های رهبر معظم انقلاب است.


گفتنی است در ادامه این همایش صاحبان آثار برگزیده به ارائه  آثار خود پرداختند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران