توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف

توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف

توصیه‌ رهبر معظم انقلاب برای مشتاقان محروم از مراسم اعتکاف

امسال نیز بسیاری از متعبّدان از فضیلت اعتکاف محرومند. پیشنهاد می شود که در هر یک از سه روز نماز جناب جعفر طیار را به‌جا آورند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، بدلیل شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا، امسال نیز مراسم معنوی اعتکاف در سراسر کشور برگزار نخواهد شد. با توجه به این شرایط، رئیس ستاد مرکزی اعتکاف با ارسال نامه‌ای از رهبر انقلاب درخواست کرد برای کسانی که امسال هم از فیض شرکت در مراسم معنوی اعتکاف محروم مانده‌اند توصیه‌ای داشته باشند.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به این نامه و برای استفاده از فرصت ایام‌البیض ماه رجب به تمام مشتاقان مراسم معنوی اعتکاف توصیه‌ای مرقوم داشتند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR متن و تصویر دستخط رهبر انقلاب را منتشر میکند:


بسمه تعالی


امسال نیز بسیاری از متعبّدان از فضیلت اعتکاف محرومند. پیشنهاد میشود که در هر یک از سه روز نماز جناب جعفر طیار را به‌جا آورند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران