تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا

تعطیلی ۲ هفته ای مرزهای مسافری چذابه و شلمچه به دلیل کرونا

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان از تعطیلی مرزهای چذابه و شلمچه به مدت ۲ هفته خبر داد و گفت: با وجود این تعطیلی، کار صادرات کالا در حوزه تجاری مرزها برقرار است. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، ولی اله حیاتی معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان پنجشنبه شب (7 اسفند ماه) در گفت و گویی اظهار کرد: آزمایشگاهی در نقطه صفر مرزی مستقر و از همه کسانی که وارد بازارچه‌های مرزی می شوند، تست رپید گرفته خواهد شد.


 وی ادامه داد: همچنین مقرر شده کارگران ایرانی بازارچه های مرزی و عوامل اجرایی درگیر در مرز هر ۷۲ ساعت یکبار مورد تست رپید قرار گیرند.


معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: بنا به دستور استاندار از فردا ماسک و مواد ضدعفونی کننده به صورت رایگان در اختیار بازارچه‌های مرزی و عوامل اجرایی درگیر در مرز قرار می‌گیرد.


 وی افزود: در صورتی که از وضعیت اضطراری خارج شویم و تردد مسافری شکل گیرد علاوه بر تست رپید، آزمایش تست پی سی آر در مرزها انجام می‌شود.


حیاتی اظهار داشت: اقامتگاهی در مرزها در نظر گرفته شده و به مدت چند ساعت و تا زمانی که جواب تست افراد حاضر شود در این محل قرنطینه می شوند.


 وی افزود: آزمایشگاه مرز شلمچه راه اندازی شد و با پیگیری های انجام شده آزمایشگاه مرز چذابه روز جمعه راه اندازی می شود.


 در حال حاضر ۱۱ شهرستان استان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند همچنین هشت شهرستان نارنجی هستند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران