بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد

بزرگ‌ترین دیوارنگاره بغداد با نقاشی حسن روح‌الامین رونمایی شد

بزرگترین دیوارنگاره بغداد پایتخت عراق با تصویری از نقاشی حسن روح‌الامین با عنوان «شیعیان ابوتراب» و تصویری از سردار شهید سلیمانی و شهید ابومهندس المهدی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج،  نقاشی «شیعیان ابوتراب» از مجموعه «علی مع الحق والحق مع علی» حسن روح‌الامین در بزرگترین دیوارنگاره شهر بغداد پایتخت عراق نقش بست.


این نقاشی روح‌الامین تصویری از سپاه امیرالمؤمنین (ع) به همراه فرماندهان شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابومهندس المهدی است که همزمان با سالگرد شهادت ایشان در سایت رهبری رونمایی شد.


پیش از این، روح‌الامین درباره این اثر گفت: این تابلو را با موضوع حاج قاسم سلیمانی و با عنوان «شیعیان ابوتراب» خلق کرده‌ام که همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در فضای مجازی منتشر می‌شود.


آخرین اثری که از حسن روح‌الامین در دیوارنگاره میدان ولیعصر (عج) رونمایی شد، همزمان با شب ششم ماه محرم و نقاشی «در مصاف» او بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران