هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس

هشدار مفتی مصر نسبت به اقدامات رژیم صهیونیستی برای یهودی سازی قدس

مفتی مصر با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی به «مسجدالاقصی»، درباره طرح‌های خطرناک این رژیم برای یهودی سازی قدس هشدار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، «شوقی علام» مفتی مصر بیانیه ای را در خصوص تجاوزات مکرر رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی صادر و اعلام کرد: تجاوزات شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی محکوم است.


بر اساس این گزارش، مفتی مصر در بیانیه خود آورده است: واقعیت آن است که شهرک نشینان رژیم صهیونیستی تجاوزات خود به مسجدالاقصی را با چراغ سبز نظامیان این رژیم و تحت حمایت آنها انجام می‌دهند.


شوقی علام همچنین تأکید کرد: رژیم صهیونیستی علاوه بر تجاوز به مسجدالاقصی، طرح های خطرناکی را به منظور یهودی سازی قدس اشغالی در دستور کار خود قرار داده است که این اقدام نیز به نوبه خود هشدارآمیز است.


مفتی مصر در ادامه این بیانیه یادآور شد: اقدامات رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی و مقدسات فلسطینیان تحریک آمیز است و این اقدامات نشان می دهد که تل آویو به دنبال سلب هویت واقعی قدس است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران