مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد

مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی برگزار شد

مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره شیخ طوسی، همراه با تجلیل از پژوهشگران برتر و تکریم از آیت الله حسینی بوشهری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، مراسم اختتامیه بیست ودومین جشنواره شیخ طوسی و تجلیل از پژوهشگران برتر و تکریم از آیت الله حسینی بوشهری صبح امروز در مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره) برگزار شد.


آیت الله حسسینی بوشهری در این مراسم اظهار داشت: مخاطب اصلی بیانیه گام دوم، که این جشنواره بر محور آن بنا شده، جوانان هستند و اندیشمندان جوان حوزوی در آن نقش مهمی به عهده دارند.


حجت الاسلام عباسی مدیرالمصطفی به عنوان یکی از سخنرانان این مراسم گفت: انقلاب اسلامی اهداف بلندی را دنبال می کند اما در کنار استقلال، نفی سلطه و دیگر موضوعات هدف والای دیگری دارد و آن ایجاد تمدن اسلامی است.


حجت الاسلام کاظمی رییس دبیرخانه این جشنواره با اشاره به عنوان جشنواره بیست و دوم اظهار داشت: ما در این جشنواره بنا داشتیم تا به عملیاتی سازی بیانیه گام دوم بپردازیم.


در ادامه این مراسم از میان 22 اثر برگزیده در جشنواره برخی از مقالات توسط صاحبان این آثار ارائه شد.


گفتنی است در این مراسم علاوه بر تقدیر از صاحبان آثار برگزیده در جشنواره شیخ طوسی، از شخصیت علمی آیت الله حسینی بوشهری تجلیل شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران