۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند ۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند ۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند ۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند ۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند ۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند ۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند

۳ صیاد فلسطینی به دست نظامیان صهیونیست به شهادت رسیدند

نظامیان رژیم صهیونیستی به روی صیادان فلسطینی در دریای «خان یونس» غزه آتش گشودند که به دنبال آن ۳ نفر به شهادت رسیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، نظامیان رژیم صهیونیستی همچنان به سلسله اقدامات خصمانه خود علیه فلسطینیان در نقاط مختلف اراضی اشغالی ادامه می‌دهند.


بر اساس این گزارش، صهیونیست‌ها امروز یکشنبه (17 اسفند ماه) به روی صیادان فلسطینی در دریای خان یونس در جنوب نوارغزه آتش گشودند.


رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که به دنبال این حادثه ۳ صیاد فلسطینی به شهادت رسیدند. تاکنون جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده است.


این درحالی است که شب گذشته نیز رسانه‌های صهیونیست از دستور آماده باش به نظامیان این رژیم در پی حوادث کرانه باختری و تیراندازی‌ها در شهر نابلس خبر دادند.


رسانه‌های صهیونیست گزارش دادند که این تصمیم بعد از حادثه تیراندازی در شهر «نابلس» واقع در کرانه باختری اتخاذ شده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران