خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان

خنثی‌سازی طرح تروریستی داعش برای ماه رمضان

سازمان الحشد الشعبی عراق اعلام کرد: طرح تروریستی داعش را برای اجرا در ماه مبارک رمضان خنثی کرده است.   

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، الحشد الشعبی عراق روز پنجشنبه، ۲۱ اسفند ماه در بیانیه‌ای اعلام کرد: ۸۶ موشک کاتیوشا را در شمال استان بابل در جنوب عراق کشف کرده است که برای اجرای عملیات تروریستی در ماه رمضان آماده‌سازی شده بودند.


 در این بیانیه آمده است: نیروهای تیپ ۴۷ الحشد الشعبی با استفاده از اطلاعات دستگاه استخبارات،  ۸۶ موشک کاتیوشا را در مناطق مختلف منطقه جرف النصر در شمال بابل کشف کردند.


 بر اساس این گزارش، این موشک‌ها برای اجرای عملیات در محور عملیاتی جرف النصر در ماه مبارک رمضان تحت نام «فتح جدید» آماده سازی شده بود.


 نیروهای حشد الشعبی روز پنجشنبه نیز مواضع و مخفیگاه‌های گروه تروریستی داعش در استان دیاله واقع در شرق عراق را گلوله‌باران کردند.


 الحشد الشعبی عراق از زمان یورش گروه تروریستی داعش به منطقه جرف النصر در شمال بابل، مسئولیت ایجاد امنیت این منطقه را بر عهده گرفته‌ است. به همین منظور این نیروها در شمال استان بابل حضور دارند و در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ میلادی عملیات گسترده‌ای را علیه تروریست‌های داعش انجام دادند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران