سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع) سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع) سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع) سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع) سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع) سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع) سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع)

سخنان امام جمعه تهران در حرم حضرت علی(ع)

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در سخنانی در حرم مطهر حضرت علی(ع)گفت: ولایت امیر المومنین اکسیر اعظم است که باید همه به آن تمسک جوییم.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج در نجف حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در سخنانی در حرم مطهر حضرت علی  (ع) که با حضور پرشور زائران  ایرانی برگزار شد با برشمردن فضایل مولای متقیان گفت : ولایت امیرالمومنین اکسیراعظم است که باید همه به آن تمسک جوییم.

وی با اشاره به اینکه ولایت،  محبت , نصرت , سرسپردگی و امانت است تاکید کرد : علی (ع) از خدا جدا نیست و راه سعادت  دنیوی و اخروی پیروی از راه و روش ائمه اطهار (علیهم السلام )است.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه نجات در اخلاص است وباید فقط برای خدا خدمت کنیم وبرای خدابگوییم و بشنویم خاطرنشان کرد: اگر یک قطره اخلاص علی علیه السلام را به ما بدهند در زندگیهایمان نور الهی می تابد و غبارها ازبین می رود.

گفتنی است، برنامه سخنرانی و مداحی از مدتی پیش به همت دفتر بعثه مقام معظم رهبری هر روز بعد از نماز صبح در حرم مطهر امام علی (ع) برگزار می شود.
نظرات کاربران