خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند

خیرین فردیس کرج برای کمک به عتبات عالیات همایش برگزار کردند

خیرین فردیس کرج برای کمک به بازسازی عتبات عالیات همایش برگزار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری، معاون استاندار البرزو فرماندار کرج دراین همایش گفت: اقدامات خوب و موثر در بازسازی عتبات عالیات موجب اعتماد سازی در مردم شد.

"مهدی ایران نژاد" افزود: امروز شاهد حضور ایرانیان به صورت گسترده در این بخش هستیم.

وی اظهارداشت: بازسازی عتبات عالیات یک کار خداپسندانه است و افرادی که در این مجموعه کار می‌کنند نیز خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی فعالیت دارند.

ایران نژاد ، کارستاد بازسازی عتبات عالیات کرج را ستودنی توصیف کرد و افزود: این ستاد با مدیریت یکپارچه و وحدت‌آفرین اقدامات مهم و گسترده‌ای را به منظور بازسازی عتبات عالیات انجام داده است.

مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات فردیس کرج گفت: این همایش به منظور جمع آوری کمک ها و نذورات خیرین و شهروندان فردیس برای بازسازی و توسعه عتبات عالیات برگزار شد.

حجت الاسلام سید "مهدی میرزائیان" افزود: شناسایی افراد خیر و تشریح امور انجام گرفته برای بازسازی عتبات عالیات از دیگر اهداف این همایش است.

وی افزود : این ستاد همواره از تمام ظرفیت ها برای جمع آوری کمکهای مردمی استفادکرده است.

این همایش که به همت شهرداری منطقه سه کرج برگزار شد، در پایان به رابطان بانوی ستادبازسازی عتبات عالیات فردیس جوایزی اهدا شد.


| شناسه مطلب: 2830نظرات کاربران