تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام

تخریب 200 هتل برای توسعه مسجدالحرام

با اجرای طرح توسعه صحن های مسجدالحرام، تخریب 200 باب هتل واقع در منطقه الغزه آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری، روزنامه الوطن از آغاز تخریب 200 باب هتل و واحد مسکونی در منطقه الغزه در چارچوب طرح توسعه صحنهای مسجدالحرام خبر داد.

اسامه البار شهردار مکه مکرمه و مسئول پروژه توسعه صحنهای شمالی مسجدالحرام از آغاز تخریب 200 واحد مسکونی و هتل در منطقه الغزه، الجزیره الوسطیه در چارچوب توسعه صحنهای شمالی حرم و کمربندی اول خبر داد.

وی در گفتگو با الوطن گفت بیش از 100 گروه کار تخریب تمام هتلها را تا پیش از ماه مبارک رمضان انجام می دهند.

وی با اشاره به قطع جریان برق این هتلها و واحدهای مسکونی و خارج کردن تمام تجهیزاتی که در آنها قرار داشت، اعلام کرد کار تخریب این ساختمانها با هماهنگی اداره راهنمایی ورانندگی و دفاع شهری برای تضمین رعایت نکات ایمنی در روند تخریب این بناها ادامه دارد.

بنابراین گزارش، در مجاورت بیمارستان اجیاد در باب ملک عبدالعزیز نیز بنای احداث 410 سرویس بهداشتی در زیرزمین با پله های برقی گذاشته شده است. 


| شناسه مطلب: 3268نظرات کاربران