آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س) آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س) آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س) آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س) آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س) آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س) آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س)

آزاد سازی حرم حضرت سکینه (س)

آزاد کردن حرم حضرت سکینه (س) در داریا در ریف دمشق از جمله نتایج عملیات ارتش علیه تروریست ها در این منطقه بود.


به گزارش العالم نيروهاي ارتش سوريه با پيشروي در منطقه داريا در ريف دمشق مقام حضرت سكينه (س) را كه به محل اجراي عمليات عناصر مسلح و گلوله باران مناطق امن تبديل شده بود به تصرف خود در آوردند.
مازن سلمو خبرنگار اين شبكه در سوريه در گزارشي در اين باره با اشاره به ادامه عمليات نيروهاي ارتش سوريه در ريف دمشق بخصوص منطقه داريا كه با پخش صحنه هايي از اين درگيري ها همراه بود افزود: نيروهاي ارتش سوريه از طريق كانال ها توانستند افراد مسلح را كه در حرم حضرت سكينه (س) مستقر شده بودند غافلگير كنند و خود را به داخل حرم برسانند كه پس از آن با حملات شديد تك تيراندازها روبرو شدند.
يكي از نيروهاي ارتش سوريه ضمن تشريح شكل درگيري ها در داريا از حضور اتباع چچن و ليبي در ميان افراد مسلح و فعاليت آنها به عنوان تك تيرانداز سخن گفت.
در ادامه گزارش آمده است: به آتش كشيدن قرآن كريم و نمادهاي ديني و آسيب زدن به حرم و بمب گذاري در آن از جمله اقدامات تروريست ها در اين حرم به شمار مي رود.
هنوز تعدادي از ساختمان هاي اطراف حرم در تصرف گروه هاي مسلح است و نيروهاي ارتش براي پاكسازي كامل داريا از تروريست ها به عمليات نظامي خود عليه آنها ادامه مي دهند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران