انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق

انتقال تعدادی از شهدا و مجروحین انفجار دمشق به عراق

پیکر مطهر دهها شهید و مجروح انفجار دمشق، پس از تشیع جنازه در مرقد مطهر حضرت زینب (سلام الله علیها) توسط شرکت هواپیمایی العراقیه به عراق منتقل شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، تعداد شهيد و مجروحاني كه شب گذشته به عراق منتقل شده اند 21 شهيد و 33 مجروح است.
همچنين بيش از شصت نفر هم از همراهان شهيدان و مجروحين به عراق منتقل شدند، چهار نفر از مجروحان كه حال وخيمي دارند در بيمارستانهاي دمشق بستري شده اند.
"هيئت تحرير الشام" در بيانيه اي مسئوليت دو انفجار انتحاري ديروز در پايتخت سوريه را برعهده گرفت.
گفتني است روز شنبه، دو بمب در نزديكي گورستان باب الصغير در منطقه "باب مصلي" در دمشق، در ميان افراد غيرنظامي منفجر شد.
بمب هاي كار گذاشته شده در اتوبوس ها در منطقه باب الصغير و نزديكي در ورودي آستان مقدس حرم حضرت سكينه(س) دختر حضرت امام حسين(ع) و به هنگام پياده شدن زائران به فاصله يك دقيقه از هم منفجر شدند.


| شناسه مطلب: 66907
انفجار دمشقمطالب مرتبط

نظرات کاربران