پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر

پخت روزانه 32 هزار نان در کربلا برای زائران ایرانی+ تصاویر

نماینده سازمان حج و زیارت در عراق، به همراه مدیران ستاد عملیات شمسا از مرکز پخت نان زائران ایرانی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني حج از كربلاي معلا، سيد مرتضي حسيني نماينده سازمان حج و زيارت در عراق در اين ديدار از مراحل مختلف ساخت خمير، چانه‌گيري، پخت و بسته‌بندي نان لبناني بازديد كرد.
مركز پخت نان لبناني در شهر كربلا با دستگاه خميرگير طبيعي و به‌صورت كاملاً خودكار روزانه تا 32 هزار نان براي هتل‌هاي شركت شمسا پخت و توزيع مي‌كند. در اين مركز تعداد 12 نفر اشتغال دارند.
اين مركز در ايام اربعين حسيني نيز فعال بوده و با افزايش شيفت‌هاي كاري ساعتي 2 هزار و 400 نان توليد مي‌كند. نان لبناني يكي از پرطرفدارترين نان‌ها در عراق است.


| شناسه مطلب: 89055
زوار كربلاي معلامطالب مرتبط

نظرات کاربران