خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند

خداوند به زائر امام حسین (ع) در برابر فرشتگان، مباهات می‌کند

در گردهمایی روحانیون و مداحان، نماینده بعثه در عراق، حجت الاسلام و المسلمین نجفی روحانی، به تبیین آثار زیارت پرداخت.

نماینده بعثه در عراق در این جلسه، با اشاره به آثار فردی و اجتماعی حضور مردم در حرم مطهر امام حسین (ع) و زیارت ایشان اظهار داشت: در حدیث معتبر از امام صادق (ع) آمده است که خداوند در برابر فرشتگان به زائران امام حسین (ع) افتخار می کند.

وی مقام زائر سید الشهدا (ع) را بسیار بالا و والا و رفیع عنوان کرد و افزود: مباهات خداوند بدین خاطر است که زائر دارای درجه و مقامی والا می گردد؛ نه بدان معناست که خداوند نیاز به آن دارد و می خواهد فخر بفروشد، آن چنان که انسان ها به چیزی فخر می کنند.

وی گفت: در طول تاریخ، در زیارت امام حسین (ع) فراز و نشیب هایی وجود داشته است که امروز بهترین دوران برای زیارت آن حضرت می باشد و زائرین باید تلاش کنند پیوند خود را با مردم عراق مستحکم نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین نجفی روحانی با اشاره به نقشه ها و توطئه های دشمنان اسلام اظهار داشت: زائر باید هوشیار و آگاه باشد و بهانه به دست کسی ندهد و تمام آداب و رسوم زیارات را رعایت نموده و به قوانین کشور میزبان، احترام بگذارد.

وی با اشاره به جایگاه روحانیت در طول تاریخ اظهار داشت: روحانیت همیشه از مردم، در مردم و با مردم بوده و رمز موفقیت آنها، همین است و امروز نیز باید همین گونه باشد.

 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران