همراهی رایتل در سفر معنوی حج همراهی رایتل در سفر معنوی حج همراهی رایتل در سفر معنوی حج بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
همراهی رایتل در سفر معنوی حج همراهی رایتل در سفر معنوی حج همراهی رایتل در سفر معنوی حج همراهی رایتل در سفر معنوی حج همراهی رایتل در سفر معنوی حج

همراهی رایتل در سفر معنوی حج

رایتل با دقیقه‌ای ۸۹۹ تومان برای تماس با ایران، دقیقه ای ۵۹۹ تومان برای تماس دریافتی و هر مگابایت اینترنت ۱۹۹ تومان، حج امسال نیز همراهتان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، بنابر اعلام رایتل، این اپراتور در راستای وظیفه خدمت‌رسانی خود برای رفاه حال زائران بیت‌الله الحرام و مدینه منوره همچون سال‌های گذشته، نسبت به ارایه خدمات رومینگ بین‌الملل با تعرفه تخفیفی در کشور عربستان اقدام کرده است.
در همین راستا، رایتل در ایام برگزاری مراسم حج امسال (۲۶ تیر تا ۱۰ شهریور) نسبت به ارایه تعرفه‌های تخفیفی ویژه مشترکان رایتل با اپراتور Zain در کشور عربستان اقدام کرده است؛ مشترکان رایتل می‌توانند با به همراه داشتن سیم‌کارت خود در سفر به کشور عربستان در این ایام، از تعرفه‌های مقرون به صرفه در ارتباط با عزیزان خود استفاده کنند.


در این طرح پس از انتخاب اپراتور Zain، تماس خروجی با ایران دقیقه‌ای ۸۹۹ تومان، تماس دریافتی دقیقه‌ای ۵۹۹ تومان و هر مگابایت اینترنت ۱۹۹ تومان محاسبه می‌شود؛ جزییات بیشتر در خصوص تعرفه ایام حج از طریق این لینک قابل مشاهده است.


لازم به ذکر است هزینه تماس صوتی رومینگ بین‌الملل، شامل تماس خروجی در داخل کشور عربستان، تماس با ایران و دریافت تماس، براساس ثانیه و هزینه سرویس اینترنت رومینگ بین‌الملل براساس کیلوبایت محاسبه خواهد شد.


| شناسه مطلب: 89333
تلفن همراهمطالب مرتبط

نظرات کاربران