سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم

سخنران بعثه در کربلا: چه کنیم که در دینداری کم همت نباشیم

حجت الاسلام والمسلمین عبدوس از سخنرانان بعثه مقام معظم رهبری درکربلای معلی با اشاره به حدیثی مبنی بر اجر و مزد و مقام زائران حسینی در پیشگاه خداوند متعال در روز قیامت گفت: چه کنیم که در دینداری کم همت نشویم؟ یکی از بهترین راههای توفیق در همت دین خدا ، این است که پرواز همت دعا و نیت و آرزوهای طولانی معنوی خود را بالاببریم.

به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلی ، حجت الاسلام والمسلمین عبدوس که در جمع زائران حسینی در حرم مطهر سیدالشهدا(ع) سخنرانی می کرد گفت: در زمینه دعا همیشه درخواستهای بزرگ از خدا بخواهید و هیچگاه به کم قانع نشویم چرا که کسی که در خانه کریمی چون خدا و اهل بیت(ع) را می زند باید کریمانه درخواست کند.


 وی همچنین گفت: در دعا کردن مخصوصاً برای زائرین امام حسین (ع) که دعای آنها تحت قبه مستجاب است سنگ تمام گذاشته و برای همه مومنین و مومنات بالاخص در راس همه حوائج برای فرج امام زمان (عج) دعا کنید .


 حجت الاسلام والمسلمین عبدوس در ادامه گفت : یکی دیگر از راههای رسیدن به همت والا در دینداری آرزوهای بلند معنوی داشتن است زیرا آرزوهای بلند معنوی همت را بالا می برد.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاه به حدیثی گفت : همانطور که ما در امور دنیایی خود سعی میکنیم بهترین ها را در خوراک و پوشاک و مسکن و مرکب انتخاب کنیم می بایست در امور اخروی و معنوی خود نیز سعی کنیم بهترین عبادت و عمل را انتخاب کنیم.


در پایان مراسم نوحه خوانی و سینه زنی توسط مداح اهل بیت (ع) حاج آقا رحیمی برگزار شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران