شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا

شرکت ایران در نمایشگاه کتاب جشنواره «تراتیل سجادیه» کربلا

رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی در نمایشگاه کتاب پنجمین جشنواره بین‌المللی «تراتیل سجادیه» کربلا به معرفی کتاب‌های دینی، فرهنگی، گردشگری، فکری و ادبی می‌پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این نمایشگاه (9 مهرماه) به همت آستان مقدس امام حسین (ع) در منطقه بین‌الحرمین آغاز به کار کرده است و به مدت 10 روز ادامه دارد.


در این نمایشگاه که با حضور حجت‌الاسلام شیخ عبدالمهدی کربلایی، امام جمعه کربلا افتتاح شد، 76 ناشر داخلی و خارجی حضور دارند و کتاب‌های خود را عرضه می‌کنند که بخش زیادی از این کتاب‌ها مربوط به سیره امام سجاد (ع) است.


بخش فرهنگی حرم مطهر مجموعه‌ای از محصولات علمی، فرهنگی، ماهنامه، فصلنامه،کتب و جزوات دینی، اخلاقی و دانشگاهی را در غرفه اختصاصی خود عرضه کرده است.


غرفه رایزنی فرهنگی ایران نیز با اختصاص مکان مناسبی در نمایشگاه و ارائه کتاب‌های دینی، فرهنگی، گردشگری، فکری و ادبی مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.


| شناسه مطلب: 90702
کربلا کتابمطالب مرتبط

نظرات کاربران