مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است

مواکب در کربلای معلی به شدت در حال فعال شدن است

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در عراق با حضور در چند موکب فعال در کربلای معلی از نزدیک با مسئولان این موکب‌ها دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج از کربلای معلی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین نجفی روحانی و چند نفر از مسئولان و کارشناسان نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق از موکب‌های ایرانی فعال و خدمت رسان زائران اربعین حسینی که با موکب‌های عراقی همکاری مشترکی دارند بازدید و با مسئولان این موکب‌ها گفت‌وگو کردند.


حجت‌الاسلام نجفی روحانی به همراه هیئت همراه از موکب‌ هیئت رضوی که از مجهزترین موکب های کربلا با امکاناتی نظیر حسینیه و آشپزخانه و امور فرهنگی و درمانگاه و سیستم های صوتی و ... و با ظرفیت بیش از 5 هزار نفر می باشد وهم چنین از موکب  اهالی ابرکوه که آماده پذیرش زائرین شده است بازدید و از خدمات متصدیان  این موکب‌ها تقدیر و تشکر کرد و آن را توفیق بزرگی دانست.


گفتنی است نماینده بعثه مقام معظم رهبری در عراق به اتفاق هیئتی از مواکب بازدید می کند و از زحمات آنان قدر دانی می کند.


شایان ذکر است از جمله مواکبی که طی روزهای گذشته بازدید به عمل آمده است موکب شباب امام خامنه ای و موکب احمدبن موسی و موکب حضرت معصومه قم و چند موکب دیگر است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران