آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا

آغاز فعالیت موکب دانشجویان جهان اسلام در مسیر نجف به کربلا

موکب دانشجویان جهان اسلام در یک حرکت خودجوش خدمت‌رسانی به زائران راهپیمایی عظیم اربعین را در مسیر پیاده روی نجف به کربلا آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، موکب دانشجویان جهان اسلام در یک حرکت خودجوش خدمت‌رسانی به زائران پیاده روی اربعین حسینی را آغاز کرد.
با اتمام مراحل ابتدایی راه‌اندازی تجهیزات و برپایی چادرها، این موکب درمسیر راهپیمایی نجف به کربلا در زمینی به مساحت سه هکتار آغاز به کار کرد.
این موکب با حدود ۱۰۰ خادم بخش‌های مختلفی همچون درمانگاه و دندانپزشکی ۲۴ ساعته، غرفه های بین‌الملل، یمن، شبیه‌سازی واقعه کربلا با دوربین VR، اطفال، رسانه و تشریفات همچنین خدمات بهداشتی همچون استحمام و ماشین‌های لباسشویی و خیمه‌های اسکان برای برادران و خواهران هرکدام به ظرفیت ۳۰۰ نفر برپا کرده است.
این دومین حضور و خدمت‌رسانی موکب دانشجویان جهان اسلام در راهپیمایی عظیم اربعین است که در عمود ۱۳۳۸ جاده نجف به کربلا فعالیت می‌کند. 
 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران