زائران پیاده  با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند زائران پیاده  با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند زائران پیاده  با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
زائران پیاده  با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند زائران پیاده  با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند زائران پیاده  با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند زائران پیاده  با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند زائران پیاده  با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند

زائران پیاده با غذای متبرک حضرت، میهمان امام رضا(ع) می شوند

زائران پیاده حداقل یک وعده غذایی از غذای متبرک میهمانسرای حضرت رضا(ع) بهره‌مند می شوند.

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی حج از مشهد، آقای سید خلیلی منبتی معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی به خبرنگاران گفت: تلاش می کنیم تا زائران پیاده که به منظور شرکت در مراسم شهادت امام رضا(ع) وارد مشهد می شوند حداقل یک وعده غذایی از غذای متبرک میهمانسرای حضرت رضا(ع) بهره‌مند شوند.

وی افزود:به همت خدام بارگاه آستان قدس رضوی بیش از ۵۰ ایستگاه خدمت‌رسانی درون شهری و برون شهری در محورهای منتهی به مشهد به صورت خودجوش دایر شده است که خدمات شبانه روزی به زائران ارائه می‌دهند.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: همچنین در نقاط صفر مرزی ایستگاه‌های خدمت رسانی به زائران پیاده برپا شده است که در این ایستگاه‌ها خدمات اسکان و پذیرایی به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود. همچنین توزیع صبحانه، نهار و شام در ایستگاه‌های برون شهری به زائران پیاده صورت می گیرد.

منبتی یادآورشد: در ایستگاه‌های پذیرایی از زائران درمانگاه‌ برای درمان سرپایی زائران برپا شده و پزشکان به زائران خدمات ارائه می دهند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران