تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع) تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع) تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع) تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع) تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع) تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع) تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع)

تشرف گروهی از علمای اهل سنت عراق به حرم امیر المومنین (ع)

جمعی از مجمع فقهی عراق به ریاست شیخ عبد الوهاب السامرائی امام جمعه مسجد ابوحنیفه به زیارت حرم حضرت امیرالمومنین (ع) مشرف شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، شیخ السامرائی گفت: ما از طرف مجمع فقهی عراق برای ارتباط فرهنگی و دینی که هدف آن آشنایی با مذاهب و هویت های دینی عراق است به اینجا آمدیم.

وی افزود: ما باید پل های ارتباطی را تقویت کرده و به عنوان پیروان یک دین در کنار هم قرار بگیریم.

شیخ السامرائی اشاره کرد: ما در آستانه میلاد حضرت نبی اکرم(ص) به سر می بریم که به وحدت و دوستی دعوت می کردند؛ لذا ما باید به این دعوت لبیک بگوییم.

وی ادامه داد: علی رغم اینکه ارتباط مستمری با نجف اشرف داشتیم، این اولین باری است که به زیارت آستان علوی مشرف می شویم و این دیدار، دیدار بسیار دوستانه و گرمی بود.

در پایان مجموعه از منشورات آستان مقدس علوی به آنان تقدیم شد.

 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران