آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند  آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند  آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند  بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند  آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند  آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند  آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند  آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند 

آستان عباسی هفته فرهنگی نبی اکرم (ص) برگزار می کند 

آستان مقدس عباسی به مناسبت میلاد مبارک حضرت خاتم الانبیا (ص) از برگزاری هفته فرهنگی با فعالیت ها و برنامه های مختلف خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ،یکی از مسئولین آستان عباسی گفت: هفته فرهنگی یکی از فعالیت های آستان عباسی است که این بار به مناسبت میلاد نبوی در دانشگاه های عراق برگزار می شود.

وی افزود: در این مناسبت ما به دنبال جذب نخبه های علمی و فرهنگی هستیم تا ابعاد سیره نبوی، صفات پیامبر اکرم(ص)، اخلاق و خصوصیات نیکوی ایشان را مورد بررسی و کاوش قرار دهیم و یک فضای علمی و پژوهشی بوجود بیاوریم که به شخصیت حضرت رسول(ص) می پردازد.

این مسئول آستان تصریح کرد: ما از همه کسانی که در این زمینه تخصص دارند و پیگیر هستند می خواهیم در پژوهش ها و فعالیت های آن مشارکت جدی داشته باشند، تا امر پیامبر اکرم(ص) را زنده نگه دارند.

 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران