همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد

همایش بین المللی قرآن کریم در حرم امام حسین(ع) برگزار شد

دارالقرآن الکریم وابسته به آستان مقدس حسینی، یک همایش علمی بین المللی با حضور پژوهشگران و اساتیدی از دانشگاه های ایران، مصر و عراق در سالن خاتم الانبیا در حرم امام حسین (ع) برگزار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، دار القرآن الکریم وابسته به آستان مقدس حسینی، یک همایش علمی بین المللی با حضور پژوهشگران و اساتیدی از دانشگاه های ایران، مصر و عراق در سالن خاتم الانبیا در حرم امام حسین (ع) برگزار کرد.


 این همایش با شعار "انسجام معرفتی میان قرآن کریم و اهل بیت (ع)" شاهد حضور آکادمیک، رسمی و رسانه ای بود.


یکی از مسئولان آستان حسینی گفت: هدف از این همایش معرفی منابع علمی و فرهنگی اهل بیت (ع) در علوم قرآنی و تفسیر آن است.


وی با اشاره به اینکه تعداد 48 مقاله از ایران، عراق و مصر در این همایش به ثبت رسید،افزود:این همایش اولین گام در زمینه قرآنی است و ما طرحی راهبردی برای ارتقا و توسعه این همایش از طریق همکاری با مؤسسات بزرگ جهانی و آکادمیک داریم. .


این مسئول از دانشگاه ها و پژوهشگران را به تلاش بیشتر، انتشار مقاله ها، حرکت به سمت تحول و آگاهی جوانان و آشنایی آنان با علوم اهل بیت (ع) و قرآن کریم دعوت کرد.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران