جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد

جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج اعلام شد

سازمان حج و زیارت جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سازمان حج و زیارت جزئیات امتیازدهی به متقاضیان ارتقاء در مسئولیت‌های حج را اعلام کرد.

بر اساس آیین‌‎نامه اجرایی کاروان حج، جهت انتخاب مناسب‌ترین افراد به منظور ارتقاء سطح مسئولیت آنان در کاروان‌های حج، امتیازبندی بر اساس شاخص‌های اعلام شده انجام می‌شود.

افرادی که حداقل ۶۰ درصد امتیازات را کسب کنند می‌توانند به مسئولیت بالاتر ارتقاء یابند.

طبق اعلام سازمان حج و زیارت، آزمون کتبی ۲۰۰۰ امتیاز دارد که کسب حداقل ۵۰ درصد از نمره آزمون برای طی مراحل بعدی ضروری است.

همچنین نتیجه ارزشیابی عملکرد سفر آخر مسئولیت ۳۶۰۰ امتیاز و سوابق اجرایی عتبات، عمره و حج ۵۰۰ امتیاز برای آن لحاظ شده است و ایثارگری نیز۳۰۰ امتیاز و مدرک تحصیلی ۳۰۰ امتیاز دارد.

این گزارش حاکی است، محدوده سنی ۳۰۰ امتیاز، موارد خاص در حوزه زیارتی ۵۰۰ امتیاز، دوره‌های آموزشی طی شده در مسئولیت مورد نظر ۱۰۰۰ امتیاز، نتیجه ارزیابی کمیته احراز صلاحیت‌های حرفه‌ای و تخصصی (مصاحبه) ۱۵۰۰ امتیاز برای آن لحاظ شده است.

گفتنی است، جمع کل امتیازات ۱۰ هزار امتیاز است که هر متقاضی جهت ارتقای سطح مسئولیتی خود باید حداقل ۶۰ درصد آن را به دست بیاورد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران