پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر  پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر  پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر  بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر  پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر  پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر  پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر  پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر 

پژوهشگران کاتولیک به زیارت حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شدند+تصاویر 

جمعی از دانشمندان، پژوهشگران و روحانیون کاتولیک و متخصص در مطالعات اسلامی از کشورهای مختلف جهان به زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام) مشرف و با آثار تاریخی و باستانی صحن های مطهر حیدری آشنا شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، جمعی از دانشمندان، پژوهشگران و روحانیون کاتولیک و متخصص در مطالعات اسلامی از کشور های مختلف جهان به زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام) مشرف و با آثار تاریخی و باستانی صحن های مطهر حیدری آشنا شدند.


این گروه از زیبایی آثار تاریخی حرم امام علی (ع) ابراز شگفتی کردند.


حسن الحکیم نماینده مؤسسه دارالعلم گفت: این هیئت مسیحی متشکل از دانشمندان، پژوهشگران و روحانیون دینی کاتولیک و متخصص در مطالعات اسلامی از کشور های فرانسه، برزیل، مصر و جمهوری دومینیکن بودند.


همچنین یک گروه از گردشگران تایوانی به زیارت حرم حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام) مشرف شده و از آثار تاریخی و باستانی صحن های مختلف حرم حیدری ابراز شگفتی کردند.


یکی از مسئولین آستان مقدس علوی گفت: این گروه گردشگری برای بازدید از آثار تاریخی و باستانی اسلامی نجف اشرف که مرکز آن حرم امام علی (ع) است، به عراق آمده اند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران