تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج

تاکید بر ثبت نام ودیعه گذاران حج استان مرکزی در سامانه ویژه حجاج

مدیر حج و زیارت استان مرکزی : دو هزار و نهصد نفر از ودیعه گذاران حج در استان تاکنون در سامانه https://reserve.haj.ir ثبت نام و اطلاعات خود را بروز رسانی کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، وحید اسکندری افزود: بیش از 22 هزار نفر ودیعه گذار حج در استان مرکزی وجود دارد که از این تعداد 2976 نفر در سامانه مربوطه نام نویسی کرده اند و امید است سایر ودیعه گذاران در اسرع وقت اطلاعات خود را در سامانه مربوطه تکمیل نمایند .

وی بیان کرد: سامانه فوق در این طرح همچنان باز است و ودیعه گذاران می توانند تا اطلاع ثانوی در این سامانه نام نویسی کنند.

مدیر حج و زیارت استان مرکزی ادامه داد: ثبت نام در این سامانه بسیار مهم است و اطلاع رسانی های بعدی با استفاده از اطلاعات موجود در این سامانه انجام می پذیرد.


اسکندری گفت: در کل کشور، یک میلیون و 200 هزار نفر در نوبت حج قرار دارند که با توجه به سهیمه اختصاصی به جمهوری اسلامی ایران ، 15 سال طول خواهد کشید تا همه عزیزان به این سفر معنوی مشرف شوند.


شایان ذکر است همه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع باید اطلاعات خود را در سامانهhttps://reserve.haj.ir تکمیل کنند و تا تشرف این افراد به حج تمتع دچار مشکل نشود و به تناسب سهمیه تعیین شده در هر سال، اولویت های تشرف به ترتیب اولویت در همان سال اعلام خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران