سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد  سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد  سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد  بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد  سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد  سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد  سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد  سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد 

سفیر لبنان به حرم امیرالمؤمنین(ع) مشرف شد 

سفیر لبنان در عراق به زیارت حرم حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام) مشرف شد و از صحن های مختلف آستان حیدری بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، ادیب علی الحبحاب سفیر لبنان در عراق دراین بازدید گفت: دومین بار است به شهر نجف اشرف مشرف می شوم که قبله گاه عشاق ، حرم حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب (ع) در آن قرار دارد.


وی افزود: ما از حق پیروی می کنیم و می دانیم اصلی که دین اسلام بر آن پایه گذاری شده این است که "علی با حق و حق با علی" است.


سفیر لبنان تصریح کرد: شهر نجف اشرف دارای قداست و ویژگی های تاریخی اسد و اماکن مشرفه و حرم حضرت هود و صالح (ع) در این شهر قرار دارد، مکان هایی که برای تمامی بشریت و ادیان مقدس است.


وی افزود: ما سال به سال شاهد تغییرات و توسعه در این مکان مقدس هستیم و انتظار می رود زائران و دوستدارانی که می خواهند قدم در راه اهل بیت (ع) بگذارند، به این مکان بیایند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران