کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته

کنترل امنیت حرم مطهر حضرت عباس(ع) با دوربین های مداربسته

آستان مقدس حضرت اباالفضل العباس(ع) با هدف کنترل امنیت این آستان و محافظت از جان زائران، دوربین های مداربسته خود را به 800 دستگاه افزایش داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، فراس عباس حمزه، مسئول این بخش در حرم حضرت عباس (ع) گفت: شبکه نظارت امنیتی بیش از دو سال قبل توسط عتبه عباسی راه اندازی شد و یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین شبکه ها در عراق به شمار می رود.

وی افزود: هدف از پیشرفت این شبکه امنیتی فراهم کردن فضای امن برای زائران و جلوگیری از خدشه وارد کردن به امنیت این حرم است.

فراس عباس تصریح کرد: این شبکه به صورت 24 ساعته در حال فعالیت بوده و امنیت زائران آستان مقدس حضرت اباالفضل العباس(ع) به وسیله 800 دوربین مدار بسته تأمین می شود.

وی اظهار داشت: این دوربین ها در داخل حرم، صحن شریف، سرداب صحن مطهر، مناطق همجوار با حرم، راه های منتهی به حرم مطهر و همچنین ایست های بازرسی در خارج از محوطه حرم قرار دارند.

فراس عباس افزود: با استفاده از این دوربین ها توانستیم حرکات زشت نظیر سرقت را به شدت کاهش دهیم و هم اکنون با پلیس استان کربلا در خصوص شناسایی افراد تحت تعقیب همکاری می کنیم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران