ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات  ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات  ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات  بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات  ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات  ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات  ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات  ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات 

ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات 

در دیدارمدیران گروه‌های علمی پژوهشکده حج و زیارت با نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی بر ضرورت اولویت بندی موضوعات پژوهشی و کاربردی برای زائران حج و عتبات عالیات تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، در این دیدار که در پژوهشکده حج وزیارت در قم انجام شد حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکرخواستار تنظیم سیر مطالعاتی برای زائران حج آینده بر اساس سطح علمی زائران با استفاده از کتب موجود دربعثه رهبری و این پژوهشکده شد.
سرپرست حجاج ایرانی با تاکید براینکه آثار فاخر در حوزه حج و زیارت باید تولید شود، تصریح کرد: از ظرفیت علمی و پژوهشی روحانیون حج و عتبات عالیات در تالیف کتب و نشریات پژوهشکده حج وزیارت استفاده شود.
نماینده ولی فقیه همچنین بر لزوم بروز رسانی محتوای آثاری که در سالهای قبل توسط پژوهشکده حج و زیارت و حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج وزیارت  نگاشته شده است، تاکید کرد.
برپایه این گزارش، در ابتدای این دیدار آقای علی اکبر ضیایی رئیس پژوهشکده حج و زیارت از فعالیت های پژوهشی و اولویت بندی آنها در این پژوهشکده گزارشی ارائه کرد. 
 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران