عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد

عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می‎گذارد

آیت الله حکیم در دیدار کارکنان بارگاه مطهرحضرت اباالفضل العباس(س) اظهار داشت : عتبات عالیات اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران می گذارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، آیت الله «سید محمد سعید حکیم» از مراجع تقلید نجف اشرف در دیدار جمعی از کارکنان آستان مقدس حضرت اباالفضل العباس(س) از کارکنان این بارگاه مطهر خواست این امانت بزرگ را به خوبی حفظ کرده و به بهترین شکل ممکن، وفاداری خود را نشان دهند.

این مرجع تقلید افزود: بارگاه های مطهر ائمه به دلیل تاریخی کهن و جایگاه مقدس، اثر بسیار بزرگی بر دل و جان زائران این اماکن می گذارند.

آیت الله حکیم تصریح کرد: کارکنان بارگاه نورانی حضرت عباس(س) باید خداوند متعال را به دلیل نعمتی که برای آنها قرار داده است، شکرگزار باشند.

وی اظهار داشت: از خداوند متعال می خواهیم کارکنان عتبات مقدس را در این خدمت عظیم موفق بگرداند و بتوانند این راه را به خوبی طی کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران