نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود

نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا» برگزار می‌شود

نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا»، به همت واحد احیای میراث پژوهشکده حج و زیارت برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، نشست علمی «تأثیر تحصیح انتقادی متون فقهی حج در صحت فتوا»، به همت واحد احیای میراث پژوهشکده حج و زیارت و با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین رضا مختاری، رئیس مؤسسه کتابشناسی شیعه برگزار می‌شود.


این نشست روز یکشنبه، ۲۳ دی‌ماه و از ساعت ۱۰ به نشانی قم، ۷۵ متری عمار یاسر، خیابان شهید قدوسی، نبش کوچه ۱۱، ساختمان حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، طبقه ۵ برگزار می‌شود. ورود برای عموم دانش پژوهان و علاقمندان آزاد است.

 

گفتنی است، واحد احیای میراث پژوهشکده حج و زیارت به تازگی راه اندازی شده که در گام نخست شناسایی و فهرست‌برداری و طبقه‌بندی اسناد و نسخ خطی حج و زیارت را برعهده دارد و گام بعدی نیز، احیا و تصحیح و چاپ و نشر متون ارزشمندی است که تاکنون تصحیح نشده است. یکی از برنامه‌های این واحد این است که برخی از رساله‌ها و متونی را که در قالب کتاب مستقل امکان چاپ آن وجود ندارد، به صورت مجموعه‌ای از متون و مقالات، در یک کتاب منتشر شود. 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران