حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست

حرم حضرت اباالفضل العباس(ع) در فاطمیه به سوگ نشست

آستان مقدس عباسی با فرا رسیدن ایام عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) صحن های مختلف را با پارچه نوشته های مشکی سیاهپوش کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، با فرا رسیدن ایام عزاداری شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) صحن های مختلف آستان مقدس عباسی با پارچه نوشته های مشکی سیاهپوش شد.

مردم کربلا در ایام فاطمیه موکب های عزاداری بر پا کرده و تا روز شهادت حضرت زهرا (س) علاوه بر برگزاری مراسم عزاداری و سینه زنی، به زائران خدمات ارائه می دهند.

دسته های عزاداری نیز از داخل شهر کربلا حرکت کرده و وارد حرم مطهر حضرت قمربنی هاشم (ع) می شوند و بعد از عبور از بین الحرمین وارد حرم مطهر سید الشهدا (ع) شده و در آنجا مراسم سخنرانی، عزاداری و سینه زنی برگزار می شود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران