اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین

اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیرساخت‌های اربعین

نماینده‌ ایلام در مجلس شورای اسلامی از مصوبه کمیسیون تلفیق برای اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان به زیرساخت‌های اربعین در سال آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، دکتر جلال میرزایی، امروز در گفت‌وگو با ایکنا از ایلام، اظهار کرد: کمیسیون تلفیق در جلسه صبح امروز چهارشنبه با پیشنهاد جمعی از نمایندگان برای تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان برای زیر ساختهای اربعین موافقت کرد .
وی با بیان اینکه از این مبلغ ۵۰ درصد به ایلام، ۲۵ درصد به کرمانشاه و ۲۵ درصد به استان خوزستان اختصاص می‌یابد، تصریح کرد: پیش از این با رایزنی استاندار ۲۴ میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت‌های استان و برطرف کردن مشکلات به استان اختصاص یافته بود.
این عضو کمیسیون تلفیق ابراز امیدواری کرد با توجه بیشتر دولت به استان ایلام در زمینه اربعین شاهد تکمیل زیرساخت‌های استان برای سال آینده  باشیم.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران