مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا    مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا    مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا    بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا    مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا    مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا    مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا    مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا   

مشارکت شرکت های کره ای در خدمات رسانی به شهر کربلا  

سفیر کره جنوبی در خلال تشرف به حرم امام حسین (ع) از مشارکت شرکت های کره ای در اجرای پروژه های خدماتی در شهر کربلا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج ، سفیر کره جنوبی در خلال تشرف به حرم امام حسین (ع) از مشارکت شرکت های کره ای در اجرای پروژه های خدماتی و راهبردی برای خدمات رسانی به شهر کربلا خبر داد.

وی افزود: دولت کره تمام تلاش خود را برای تقویت روابط دو کشور کره و عراق و مشارکت در بازسازی این کشور به کار می گیرد و در حال حاضر 17 شرکت در تعدادی از استان های عراق مستقر است.

سفیر کره جنوبی در عراق تاکید کرد: شرکت های کره ای از طریق استفاده از انرژی خورشیدی و انرژی حرارتی در پی تولید برق در عراق هستند .

وی اشاره کرد: همکاری مشترک با آستان مقدس حسینی برای تسهیل ورود زائران به شهر کربلا مایه افتخار است

"سونگ ونگ" سفیر کره جنوبی و هیئت همراه همچنین به زیارت حرم حضرت امیرالمومنین (ع) مشرف شده و مورد استقبال مسئولین آستان مقدس علوی قرار گرفتند.

سفیره کره جنوبی در بازدید از صحن های حرم مطهر علوی ، از آثار تاریخی و اسلامی آستان علوی ابراز تعجب و شگفتی کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران