آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد

آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات مناسب به زائران نوروزی عتبات انجام شد

در آستانه آغاز سفر‌های نوروزی عتبات عالیات، در نشست کاربردی ستاد ویژه عتبات نوروزی سازمان حج و زیارت، آخرین هماهنگی‌ها برای ارائه خدمات شایسته به زائران انجام پذیرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، نشست کاربردی ستاد ویژه عتبات نوروزی به منظور بررسی برنامه‌های اعزام و رسیدگی و تسهیل خدمات رسانی به زائران نوروزی عتبات برگزار شد.

در این جلسه مسئولان بخش‌های مختلف اجرایی پیرامون روند تحقق تدابیر و برنامه‌های ویزه نوروز تبادل نظر کردند و نسبت به آمادگی‌های ایجاد شده در زمینه پروازی، تکمیل تجهیزات آشپرخانه‌های متمرکز و برپایی مراکز درمانی فوق العاده اطمینان دادند.
اعضای جلسه همچنین از تعامل و همگرایی موجود میان کلیه دستگاه‌های ذیربط اظهار رضایت کردند.

مدیرعامل شرکت عمران و توسعه "امید زائر" نیز در آستانه عملیات اعزام زائران نوروزی از افزایش ظرفیت پخت و توزیع غذای زائران در آشپزخانه‌های مرکزی "ابوتراب" کربلا و "الغدیر" نجف با کیفیت مناسب و بهداشتی خبر داد.

در این جلسه قرار شد از ظرفیت حسینیه و زائر سرای شهدای منا در شهرستان مهران با توجه به مزیت‌های آن برای پذیرایی زوار استفاده بهینه صورت پذیرد.

زائران نوروزی از روز بیست و چهارم اسفند ماه ۹۷ تا نهم فروردین ۹۸ عازم زیارت عتبات عالیات عراق خواهند شد.

گفتنی است امسال؛ از ماه‌ها قبل ستادی تحت عنوان ستاد ویژه عتبات نوروزی برای نظارت بر عملکرد دست اندرکاران سفر‌های نوروزی عتبات  فعال شده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران