امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی

امروز آخرین مهلت نام‌نویسی در کاروان‌های عتبات نوروزی

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به روند اداری صدور ویزای عراق و تعطیلات پیش‌رو، علاقه‌مندان به سفر عتبات نوروزی تنها تا اخر وقت امروز (دوشنبه27 اسفند) فرصت دارند تا در کاروان‌ها نام‌نویسی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، اعزام‌های عتبات نوروزی از ۲۴ اسفندماه آغاز شد که با توجه به استقبال عاشقان حسینی برای سفر به عتبات در ایام نوروز هر سال پیش ثبت‌نام از مشتاقان این سفر معنوی صورت می‌گیرد.

بر همین اساس امسال نیز پیش ثبت‌نام از علاقه‌مندان سفر عتبات نوروزی از بهمن‌ماه آغاز شد که در مدت زمان مشخص شده ۹۰ هزار نفر نام‌نویسی کردند که از این تعداد ۶۵ هزار نفر به قید قرعه برای این سفر معنوی برگزیده شدند.

همچنین به دلیل استقبال بالا علاوه بر افزایش ظرفیت‌ها، برای افرادی که در پیش ثبت‌نام سفر عتبات نوروزی نام‌نویسی نکرده بودند، امکان ثبت‌نام ایجاد شد تا در کاروان‌های مجاز سازمان حج و زیارت ثبت‌نام کنند.

مرتضی آقایی مدیرکل عتبات حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس با بیان اینکه امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در کاروان‌های عتبات نوروزی است، اظهار داشت: با توجه به روند اداری برای صدور ویزای عراق و تعطیلات پیش‌رو، افراد علاقه‌مند به سفر عتبات تنها تا امروز ۲۷ اسفندماه فرصت دارند تا اقدام به ثبت‌نام در کاروان‌ها کنند.

وی با بیان اینکه اعزام‌های نوروزی از ۲۴ اسفند آغاز شده است، افزود: این اعزام‌ها تا ۹ فروردین‌ماه ادامه دارد و افرادی که در روز‌های اخیر ثبت‌نام کردند، در هفته‌های اول فروردین به عتبات اعزام می‌شوند. البته پس از آن نیز اعزام کاروان‌های عتبات انجام خواهد شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران