آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است

آیت الله بشیر نجفی: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است

آیت الله بشیر نجفی از مراجع تقلید شیعیان تاکید کرد: خدمت در عتبات مقدس مسئولیت بزرگی است و کسانی که در این اماکن مقدس کار می کنند باید به اخلاق اهل بیت علیهم السلام آراسته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، آیت الله نجفی که در دیدار هیاتی از آستان مقدس حضرت عباس (ع) تاکید کرد:مومنان باید نسبت به تغییر رفتارهای خود از بد به بهتر اهتمام ورزند، و در هر اشتباهی که مرتکب می شوند، خود را مجازات کنند.

این مرجع عالیقدر افزود: کار و خدمت در آستان­های مقدس مسئولیت بزرگی است و کارکنان چنین اماکنی باید به اخلاق اهل بیت علیهم السلام آراسته باشند.

آیت الله نجفی تشرف به خدمت و حضور در عتبات مقدس نعمتی را از نعمت­های خدا دانست و گفت: کسانی که خداوند چنین نعمتی را به آنها ارزانی داشته است، مسئولیت بزرگی بر گردن آنهاست و باید به اهل بیت علیهم السلام و حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) اقتدا کنند و از سیره معطر ایشان الگو بگیرد.

آیت الله نجفی در پایان بر اهمیت و ضرورت خوش رفتاری با زائرانی که از مناطق مختلف جهان به عتبات مقدسه مشرف می شوند، تاکید کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران