دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش
دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین

دعای کمیل زائران ایرانی در حرم مطهر امیرالمومنین

دعای پر فیض کمیل در آخرین شب جمعه ماه رجب با حضور پر شور زائران حرم علوی به همت بعثه مقام معظم رهبری در نجف اشرف برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، همزمان با ایام مبعث رسول اکرم(ص) دعای روح بخش کمیل با حضور پرشور زائران ایرانی عتبات عالیات در حرم مطهر امیرالمومنین حضرت علی (ع) در نجف اشرف برگزار شد.


در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین علم الهدی با اشاره به آیه 77 سوره فرقان ، دعا بر بندگان خدا را امری قطعی برشمرد و با بیان حدیث شریف "من اعطی الدعاء لم یحرم الاجابه" استجابت دعا را برای دعا کنندگان از وعده های خداوند دانست.


وی همچنین توفیق حضور در جوار مضجع شریف مولا امیر مومنان در این ایام و قرائت دعای کمیل را که از آموزه های آن حضرت است از عنایات خاصه خداوند عنوان کرد.


بر پایه این گزارش، در این مراسم زائران با دلی سر شار از امید به استجابت دعا با نوای مداح اهل بیت سید جواد رفیع، فرازهای دعای پر فیض کمیل را زمزمه کردند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران